AcasaportalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

//
Distribuiţi|

Client By DarkUffo V 3.5 2012

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Fondator

Rank: Fondator
Multumiri : 6
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 21
MesajSubiect: Client By DarkUffo V 3.5 2012 Lun Iul 16, 2012 8:06 pm

Client by DarkUffo v 3.5 2012
Astazi va prezint primul meu client public ! >Very Happy<
Cei care au jucat pe Metin2Vidra stiu deja client-ul! >Very Happy<

Ce contine acest client?:
- Interfata map1 total schimbata [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
- Armele 2011-2012 = DA [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
- Armurile 2011-2012 = DA [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Itemele 2011-2012 = DA [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
- Terrain nou [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
- Tradus 95% in limba romana [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
- Vede hartile noi! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-Vede imagine de breasla [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-toti mobii noi implementati [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-Skiluri Nomale!
-Skinuri NPC shimbate all! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ce am pus in poza este doar o mica parte din ce vede el .... care au jucat Metin2Vidra stiu !!!

Poze: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cum sa faceti client-ul sa functioneze:
1. Downloadati acest extractor: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] /sau orice alt extractor folositi voi !!!
2. Dupa despachetati din "PACK" fisierele pack.eix si pack.epk acela este root alt clientului !!!
3. Acolo modificati ip client-ul are 2 CH este simplu de moficat sun o multime de tutoriale

Download torrent: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Download Direct rapid: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sper sa va fie defolos
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://x-metin.forumest.ro
Administrator

Rank: Administrator
Multumiri : 0
Data de inscriere : 17/02/2013
MesajSubiect: Re: Client By DarkUffo V 3.5 2012 Dum Feb 17, 2013 6:15 pm

Frumos ..
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Client By DarkUffo V 3.5 2012