AcasaportalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

//
Distribuiţi|

Resurse Photoshop [Styles]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Membru

Rank: Membru
Multumiri : 1
Data de inscriere : 07/02/2013
MesajSubiect: Resurse Photoshop [Styles] Vin Feb 08, 2013 12:18 am

Pentru toti pasionatii de Adobe Photoshop fac share la arhiva mea personala de layer/styles pentru Photoshop

Pentru cei care nu stiu cum se instaleaza aceste styles am sa va explic mai pe amanunt.

Sa incepem!

Pasul 1. - Mergeti in folderul unde aveti instalat Adobe Photoshop [Default path C:\Program Files (x86)\Adobe\Adobe Photoshop CS3 (asa e la mine/posibil voi sa il aveti instalat in alta partitie a HDD-ului dv. D:/E:/ etc)]
Pasul 2. - Dezarhivati arhivele descarcate acolo si anume (DarkOrbs2010GVL.asl / FreakShow Styles.asl / 5 Free Sci-Fi Ps Styles.asl / Servet&inci.asl etc.)
Pasul 3. - Dati dublu click pe fiecare in parte.Se va deschide aplicatia photoshop de cateva ori drept dovada a instalarii styles .
Si cam atat aveti layer/styles instalat in aplicatia voastra photoshop .

1. Dark-orb Styles [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

2. Modern Styles [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

3. Sci-fy styles [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

4. Full set Styles [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Cateva Imagini

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Membru

Rank: Membru
Multumiri : 0
Data de inscriere : 11/02/2013
Varsta : 17
MesajSubiect: Re: Resurse Photoshop [Styles] Lun Feb 11, 2013 8:22 am

Frumos
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Membru